• Wyważarka średnioobrotowa 48 CMT tr

  • Wyważarka wysokoobrotowa CMT 48 VSR

  • Naprawa turbosprężarek

Regeneracja Maglownic

Naprawa i regeneracja przekładni kierowniczych (Maglownic) - Warszawa
 

PROMOCJA - teraz, aż do odwołania, wszystkich naszych klientów obejmuje promocja na usługę regeneracji maglownicy z montażem, koszt profesjonalnie wykonanej usługi najniższy w Warszawie! Teraz jedynie 650 zł*, umów się na spotkanie.  Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze.

(*Uwaga, promocja dotyczy wybranych modeli aut).

naprawa, regeneracja maglownicJesteśmy firmą od lat zajmującą się profesjonalnie naprawą i regeneracją maglownic jak również innych elementów układu kierowniczego. Naprawa maglownic pojazdów każdego typu i marki, regeneracja przekładni kierowniczych przez doświadczonych, wyspecjalizowanych mechaników. Montaż i demontaż maglownic, fachowa wymiana i naprawa części z roczną gwarancją sprawności regenerowanych części.

 

 

Zapewniamy bardzo krótkie terminy usuwania usterek, regeneracji oraz napraw, zarówno wahaczy jak i przekładni kierowniczych.

 

maglownice samochodowe

Cechuje nas staranność i terminowość usług, napraw i regeneracji maglownic.

Główną przyczyną uszkodzeń maglownic są zwykle czynniki zewnętrzne, działanie wilgoci, dostawanie się do urządzeń brudu w postaci pyłu i piasku. Regenerujemy przekładnie kierownicze uszkodzone w przypadku stłuczek.

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Dokonamy bezpłatnej wyceny usługi i określimy czas realizacji, dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.

design WebReklamacopyright © Maglo